8 OZ KARTON BARDAK

Ana Sayfa - 8 OZ KARTON BARDAK

8 OZ KARTON BARDAK

 200 ml kapasiteli yüksek kaliteli ve tek kullanımlıktır. 8 oz standart desenli kağıt bardak, ürünümüz sıcak içecekler için tasarlanmış olup kullanışlı ve pratiktir. Flexo baskı teknolojisiyle üretilir. 8 oz karton bardak, tek kullanımlık olup genellikle sıcak içecek tüketimine (çay, kahve, espresso, cappuccino, latte. vs.) uygun olup, soğuk içecekler içinde kullanılabilir.
İçeriğinde kullanılan 1.sınıf kağıt ham madde sayesinde içeceklerin tadını hiçbir şekilde bozmaz. Görünmez nem bariyeri sayesinde içeceklerin yoğunlaşmasını engeller. İçinde barındırdığı madde suyu ve likiti itici özelliğindedir. Sızdırmazlık ve koku yapma riski yoktur.
Ürünümüz ekonomik ve çevre dostudur. Enerjiden ve su sarfiyatından büyük ölçüde tasarruf sağlamaktadır. Muadilleri plastik ve köpük bardaklara nazaran daha sağlıklıdır. Camdan sonra en güvenilir ve sağlıklı üründür.
Karton bardaklar, büyük ölçüde toplumun ve iş hayatının kalabalık alanlarında kullanılmaktadır. Örneklendirecek olursak; şirket genel merkezlerinde, fabrikalarda, eğitim kurumlarında, seyahat firmalarında, yemekhanelerde, kantinlerde, endüstriyel alanlarda, restoranlar, oteller, horeca kültüründe, kahve ve çay dükkanları, fastfood’lar da, süper marketlerde, sağlık merkezlerinde ve bir çok etkinlik organizasyonlarında kullanılmaktadır.
Hızlı yaşamın artık vazgeçilmezleri haline gelen kullan at ürünler hayatımızın büyük bölümünde bize yardımcı olmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle doğru orantılı, yaşantımıza hızlı şekilde adapte olan kullan at ürünler, pratiklik ve ergonomi sağlayarak bu ürünlere yönelmemizi sağlamıştır.
Birçok dünya ülkesi gibi ülkemizde take a way yani kullan ve at ürünler alışkanlık haline gelmiştir. Karton bardak yardımcı ürünleri, tahta karıştırıcı, plastik kapak, plastik karıştırıcı ve bardak tutucu sleve’ler çok tüketilmektedir. 8 oz double wall, seçeneği de çok kullanılan karton bardak modelidir.
Karton bardaklar yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez. Üstün dayanıklılığa sahip olan ürünlerimiz içeceklerinizin yoğunlaşmasını engelleyen dirençli yapısı ile ısı yalıtımı sağlar. 1 sınıf polietilenle içinde bulunan likiti korur. 8 oz karton bardaklar, hızlı şekilde tedarik edilir ve hemen kullanıma hazırdır.